D I A V E R U M

 

Diaverum poskytuje péči, která zlepšuje kvalitu života pacientů s onemocněním ledvin po celém světě. Protože každý si zaslouží plnohodnotný život.

Diaverum je přední nezávislý soukromý poskytovatel služeb renální terapie (dialýzy) ve Španělsku

Diaverum se stává největším nezávislým poskytovatelem renálních služeb ve Španělsku.

Společnost má více než 25 let zkušeností v oblasti dialýzy, které sahají až do doby, kdy byla součástí Gambro, švédského zdravotnického specialisty. Se švédskými kořeny a mezinárodním zaměřením: kvalita života pacienta je středem všech aktivit. Vysoké zaměření na lékařskou kvalitu, management a léčbu onemocnění ledvin a také zaměření na individuální péči o pacienty činí Diaverum jedinečným.

Vizí firmy Diaverum je transformovat renální péči, poskytovat pacientům nejvyšší kvalitu péče a péče.

Strategií firmy je koordinovat spolu s nefrologickými službami referenčních nemocnic lékařskou péči o pacienty s ledvinami, věnovat se jejich individuálním potřebám a podporovat je v porozumění jejich onemocnění.

Během několika posledních let jsme díky naší úspěšné účasti v různých veřejných nabídkových řízeních předního nezávislého poskytovatele renálních služeb v zemi a partnera, kterému španělské zdravotnické úřady mohou důvěřovat, což nám otevírá dveře k dalšímu růstu.

Dnes v Diaverum Spain pracuje 1 100 zaměstnanců a  asi 4 300 pacientů.

Diaverum má v současnosti ve Španělsku 47 dialyzačních středisek rozmístěných v osmi autonomních komunitách.

Ve svém závazku poskytovat vynikající služby a usnadňovat přístup k léčbě kratšími cestami z domova pacientů s ledvinami, Diaverum v posledních letech zřídilo 18 nových center, ve kterých poskytuje služby více než 500 nových odborníků.

Pro podrobnější informace o jednotlivých dialyzačních střediscích ve Španělsku firmy Diaverum doporučujeme  www.dialisisvacacional.es .